Eiendomsservice Vest

Om oss og vår kontaktinformasjon

Om oss

Eiendomsservice Vest AS er totalleverandør av vaktmester-, gartner-, renholds- og håndverkstjenester – til borettslag, boligselskap private og bedriftskunder. Vi har gjennom 25 år levert et bredt tjenestespekter med høy kvalitet innen eiendomsservice i Bergensregionen. Vi har over 50 ansatte og er en betydelig aktør i markedet.

Eiendomsservice Vest er grundige i gjennomføringen av våre arbeidsoppgaver og leverer kvalitet i alle ledd.

Våre kjennetegn er

Adresse og kontaktdetaljer

Eiendomsservice Vest AS
Erleveien 20
5097 Bergen 

Org. nr: 962 109 535

Telefon: 55 30 18 10
Fax: 55 30 18 11
E-post: post@eiendomsservice.as

Portrett bilde av Arne Wilhelm Knudsen

Arne Wilhelm Knudsen

Daglig Leder

Telefon: 906 12 013
E-Post: arne@eiendomsservice.as

Portrett bilde av Hilde Scherffenberg

Hilde Scherffenberg

Fakturering

Telefon: 932 81 696
E-Post: hilde@eiendomsservice.as

Portrett bilde av Unni Fosse Ellefseth

Unni Fosse Ellefseth

Regnskap og lønn

Telefon: 952 43 971
E-Post: unni@eiendomsservice.as

Portrett bilde av Ståle Helle

Ståle Helle

Avdelingsleder Håndverk

Telefon: 901 58 934
E-Post: staale@eiendomsservice.as

Portrett bilde av Andreas Landaas

Andreas Landaas

prosjektansvarlig Håndverk

Telefon: 906 14 749
E-Post: andreas@eiendomsservice.as

Portrett bilde av Knut Hamsund

Knut Hamsund

Avdelingsleder Vaktmester

Telefon: 909 29 433
E-Post: knut@eiendomsservice.as

Portrett bilde av Anne Pedersen

Anne Pedersen

AVDELINGSLEDER Gartner

Telefon: 469 19 700
E-Post: ap@eiendomsservice.as